Hapësire reklamuese

Aktualitet

Thirrja urgjente për ndihmë, nëna shqiptare ka nevojë për kurim në Itali pas aksidentit dramatik

Shkruar nga Newsbomb
Thirrja urgjente për ndihmë, nëna shqiptare ka nevojë

Këngëtari Sidrit Bejleri shpërndan një thirrje urgjente për ndihmë, për një nënë shqiptare që ka nevojë për ndihmë, pas një aksidenti të rëndë. Ajo ka vetëm një vajzë të vogël dhe bashkëshortin e ka humbur pak kohë më parë.

"Urgjente! Kerkojme ndihmen tuaj ta shperndajme sa me shume! Situata e nenes nga aksidenti tragjik eshte dramatike. Ajo ka nje vajze te vogel qe e pret ne shtepi. Vajzes se vogel Babai i ka nderruar jete para pak kohesh dhe kjo foshnje ka vetem nenen tashme ne spital ne rrezik per jeten dhe duhet te niset urgjent me avion spitalor per tu kuruar ne Itali.

Vajzes se vogel jetime i nevojitet dashuria e nenes ta rrise e mos mbese e vetme. Sa dhimbje mbi kete familje.

Ju lutem shperndajeni, eshte rast shume i rende ne rrezik per jeten dhe ka nevoje per te gjithe ne. Zoti ju shperblefte per cdo shperndarje, ta ndihmojme kete nene te re qe vajza mos mbetet jetime...", shkruan Sidrit Bejleri dhe vë në dispozicion informacinet e mëposhtme.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese