Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Thirrja për ndihmë e gruas së Enea Ftoit, reagon Bashkia e Korçës: Ka refuzuar alternativat për punësim dhe strehim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kujtojmë se një ditë më parë, Entela Ftoj tregoi se prej dy javësh fle tek pazari i Korçës dhe në lulishten e qytetit, pasi nuk ka strehë ku të fusë kokën.

Enea Ftoi ndërroi jetë më 17 maj në ambientet e paraburgimit të Korçës, ku kishte tre ditë që qëndronte pasi ishte ndaluar për ‘vjedhje me dhunë’. Fill pas ngjarjes, familjarët e viktimës hodhën akuza të rënda, për policinë, pasi kanë dyshime se djali i tyre është dhunuar në paraburgim, që i ka shkaktuar edhe vdekjen.

albsig

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img