Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Thirrja e Sorecës në prag të zgjedhjeve: Me 25 prill shqiptarët të votojnë masivisht për të mirën e përbashkët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca ka reaguar në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ku i kërkon shqiptarëve që të votojnë masivisht.

Përmes një postimi në Twitter, Soreca thotë se shpreson që me 25 prill të gjithë të votojnë për të mirën e përbashkët të vendit.

“Shpresa jonë është që më 25 Prill të gjithë të ushtrojnë të drejtën dhe detyrën e tyre për të votuar duke pasur parasysh të mirën e përbashkët, e cila është gjithashtu qëllimi i çdo aktiviteti politik”, shkruan Soreca.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img