Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Thirrja e Ramës për qetësi, Meta: E duartrokas! Askush të mos guxojë gjatë numërimit, ka kamera të fshehta kudo…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta përshëndet deklaratën e kryeministrit Edi Rama për qetësi gajtë procesit të numërimit të votave.

Meta tha se “e duartroket këtë qëndrim”, por në të njëjtën kohë i bëri thirrje numëruesve dhe komisionerëve të jenë të përqëndruar dhe të mos tentojnë të cënojnë procesin, pasi janë të monitoruar.

Pjesë nga biseda telefonike në MCN Tv:

E dëgjuat deklaratën e Ramës?

Meta: Jo s’e kam ndjekur por mund të më thoni thelbin

Ai kërkoi qetësi, të pritet procesi i numërimit, por shfaqi

Meta: Unë ëe duartrokas këtë qëndrim, votat tani, sovrani ka folur, duhet të respektojmë vullnetin e sovranit, kudo ka kamera të fshehta dhe procesi është i kontrollueshëm dhe i monitorueshëm. Askush nuk duhet të guxojë…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img