Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Thirrja e fortë e Elton Dedës për politikanët: Na lini të jetojmë! Shijoni dhe për pak lekët që u vodhët shqiptarëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari aq i dashur për publikun shqiptar, Elton Deda ka një thirrje rebeluese për politikanët të cilët gjithë këto vite e kanë vjedhur e lodhur shumë popullin me mashtrimet, demagogjitë e propagandën e tyre.

‘Na lini të jetojmë’ është kjo thirrja e Elton Dedës!

‘Hajduti thërret “kapeni hajdutin”!! Ska shanse or shok! Na lini të jetojme!!!! S’ka shanse po ju themi!!! Shijoni dhe për pak lekët që u vodhet shqiptarëve! Kaq!’, përfundon me nota revolte kantautori.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img