Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Theu rregullat e Covid-19, Rita Ora përballet me situatën e çuditshme në rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

863b04624e60441b6b8821156d70ab09

Thyerja e rregullave të Covid-19 ka sjellë rënie të influencës së këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora. 

Ajo tashmë në rrjetin social Instagram ka humbur 220 mijë ndjekës, të cilët vazhdimisht po e akuzojnë për veprimin e bërë.

Këngëtarja është konsideruar si ‘egoiste’ nga policia angleze, edhe pse thuhet se ajo pagoi një shumë të majme gjobe.

Që nga muaji Maj, ndjekësit e Ritas kanë qenë në rënie të dukshme dhe që nga 29 janar, ajo ka rreth 16,024,000 ndjekës.

E gjithë kjo vjen pasi ajo për ditëlindjen e 30-të organizoi një festë, çka rezultonte si thyerje e rregullave antiCOVID-19.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
$("#disqus_thread").append("
")