Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Theu masën “arrest shtëpie” dhe dhunoi nënën, arrestohet 29-vjeçari në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

de7b21c2019466e22456d918a28c9667

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka shkelur masën e sigurisë “arrest shtëpië” dhe ka dhunuar nënën.

Në pranga ka rënë shtetasi E. M., 29 vjeç, banues në Vlorë.

Personi në fjalë pasi ka dalë nga banesa duke shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” të vendosur nga Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë kanë arrestuar në flagrancë shtetasin E. M., 29 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka dalë nga banesa duke shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” të vendosur nga Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij“, shkruan Policia Vlorë në njoftimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img