Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Theu krahun dhe u dërgua në spital, Einxhel Shkira futet në operacion pas incidentit në Big Brother

spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorja e “Big brother Vip” Einxhel Shkira ka pësuar një incident mbrëmjen e djeshme. Ajo ka thyer krahun teksa ka qenë duke luajtur gjatë një loje të improvizuar në shtëpi. Pas kësaj ajo u nis menjëherë drejt spitalit për të marrë një trajtim më të specializuar.

Banorja i është nënshtruar operacionit pas thyerjes së krahut, pasi gjendja e saj është serioze. Ky lajm u bë me dije nga Arjola Demiri, banorja tjetër e shtëpisë, e cila lexoi zarfin duke thënë se Einxhel do të qëndrojë në kujdesin e mjekëve për aq kohë sa ka nevojë.  

“Pas ekzaminimit që doktorët i kanë bërë Einxhel, kanë vendosur që ajo të bëjë një ndërhyrje. Ajo do të qëndrojë nën kujdesin mjekësor dhe nën vëzhgimin e kamerave për aq kohë sa do të nevojitet”, lexoi Arjola.

Ende nuk e dimë se kur do të kthehet në shtëpi moderatorja për të vazhduar garën, ndërsa shpresojmë që gjendja e saj të përmirësohet sa më shpejt.  

Einxhel është duke u trajtuar në spitalin “Hygeia”.

Më shumë
spot_img
spot_img