Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Theu karantinën për të dërguar djalin në shkollë, shqiptari përleshet me drejtorin e shkollës në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një shqiptar është konflikuar me stafin shkollës së djalit të tij.

Sipas mediave italiane djali i tij nuk u lejua të hynte në mësim, pasi kishin thyer rregullat anti-Covid.

Ata duhej të qëndronin në karantinë 14 ditore pasi sapo ishin kthyer nga Shqipëria.

Por 47-vjeçari shqiptar reagoi në mënyrë shumë agresive duke bërtitur dhe sharë të gjithë të pranishmit.

Pasi drejtuesit e shkollës njoftuan policinë, ai u largua mënjëherë së bashku me djalin e tij. Por ‘arratisja’ zgjati shumë pak, pasi policia e gjeti dhe i vendosi gjobë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img