Hapësire reklamuese

Aktualitet

Theu e grabiti një dyqan në Përmet gjatë natës, shpallet në kërkim autori që vodhi paratë

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Një person i cili ka grabitur një dyqan në Përmet është shpallur në kërkim.

Bëhet me dije se në kërkim është shpallur autori me iniciale A.P i cili gjatë natës pasi ka thyer dyqanin e Z. J.autori ka vjedhur një shumë parash.

“Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit A.P banues në Përmet. Gjatë natës në lagjen “Varrosh”, Përmet dyshohet se ka vjedhur me thyerje në dyqanin e shtetasit Z. J.autori ka vjedhur një shumë parash. Punohet për kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese