Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

The SUN/ Gazeta angleze shkruan ‘KOSOVO’ e në vend të ‘O’ vendos një zemër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a60ccb7bb3882092fe106720cf1cdd8e

Duket se entuziazmi dhe kënaqësia është kthyer njëlloj në Londër, ku shtypi sportiv anglez ka qenë shumë pozitiv për atmosferën që futbollistët e Kosovës do gjejnë në Prishtinë.

Në faqen sportive të “The Sun” nuk ka reklamë më të madhe sesa fjala e shkruar “Kosovo”.

Për më tepër, gjithcka zbukurohet kur fjalës “Kosovo” njëra nga “O” është zëvendësuar me një zemër.

Duhet të kujtojmë se prej një jave në Prishtinë janë vendosur parrulla mirënjohjeje dhe mirëseardhje për futbollistet e Anglisë që luajnë ndeshjen nesër të vlefshme për Euro2020 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Screenshot_14.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img