Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Thanë se ka blerë “Bentley” 270 mijë euro, Ahmetaj shkrihet së qeshuri: Është “Hyundai” 28 mijë dollarëshe, ta kuptojnë zemrat e zjarrta që…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar pas lajmeve të përhapura në disa media ditën e sotme se ka blerë një makinë super-luksoze me vlerë 270 mijë euro.

Teksa qesh, në rrjetet sociale Ahmetaj ka publikuar edhe dy fotografi, atë të makinës së tij që në të vërtetë është një “Hyundai Genesis” me vlerë rreth 28 mijë dollarë dhe “Bentley” për të cilën e akuzuan se e ka blerë për 270 mijë euro.

“Kush e gjen dot ndryshimin mes një Hyundai Genesis 28 mijë dollarë dhe një Bentley 270 mijë euro? Ta kuptojnë zemrat e zjarrta që dhe njëherë tjetër shpërndanë një lajm qorr e thuthuq”, shkruan Ahmetaj në rrjetet sociale.

Postimi i Ahmetajt:

egrerg4gw34g3g
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img