Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Tha se vdekja do i vinte “shumë shpejt”, Mike Tyson shokon fansat, fotografohet në aeroport në karrige me rrota

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kohët e fundit ai tronditi fansat duke pretenduar se “data e tij e skadencës” po “vjen shumë shpejt” dhe pamja e Mike Tyson në një karrige me rrota do të bëjë pak për të lehtësuar frikën e atyre që shqetësohen për të.

56 vjeçari pozoi për selfie me fansat dhe u kalua përmes terminalit në Aeroportin Ndërkombëtar të Miami të martën. Boksieri ikonë i peshave të rënda ka vuajtur nga një “shpërthim i nervit shiatik”, një gjendje mjekësore që lidhet me pjesën e poshtme të shpinës, e cila thuhet se është një “çështje e vjetër”.

Mike Tyson u fotografua duke përdorur një bastun muajin e kaluar edhe pse tani duket se ai ka nevojë për më shumë ndihmë me lëvizshmërinë e tij gjatë udhëtimit. Ai ka treguar më parë se dhimbja e shpinës e bëri atë të linte boksin  dhe një shpërthim serioz në vitin 2020 e la atë në lot e të lidhur në shtrat për dy javë.

Por një person i brendshëm i afërt me Tyson i siguroi fansat, duke folur për TMZ: “Është thjesht një rrezik profesional për një atlet si Mike”.  Kohët e fundit, Iron Mike ka folur në mënyrë morbide për mënyrën sesi ai pret që vdekja e tij të vijë “shumë shpejt” ndërsa fliste me një terapist të traumës dhe varësisë.

“Ne të gjithë do të vdesim një ditë, sigurisht,” tha Tyson.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img