Hapësire reklamuese

Politikë

Tha se pësoi parainfarkt, reagon Rama: Balli bëmë baba të të ngjaj, faleminderit për merakun

Shkruar nga Newsbomb

Pak orë më parë ish deputeti i PD, Klevis Balliu deklaroi  se kryeministri Rama ka pësuar një parainfarkt dhe ndodhet i shtruar në një spital privat në kryeqytet.

Ky lajm u përhap në media dhe bëri xhiron e rrjetin.

Mirëpo nuk ka mjaftuar me kaq dhe para disa minutash ka reaguar në ‘Twitter’ Rama, i cili tregon se sapo ka dal nga studioja e mikut të tij artist, Adit.

Kyeministri i drejtohet Balliut me shprehjen bëmë baba të të ngjaj dhe mediave siç i quan ai ‘kazan’ që mos të merakohen.

‘Bëmë baba të të ngjaj! Mirë Kadriu i Bahrifalliut më paska çuar në spital me tërë kadrinjtë e portaleve,po ju o miq që merakoseni s'i keni hequr akoma kazanët nga ajfonat?! Nejse,sa dola nga studioja e Adit pas një dite larg qytetit,larg kadrinjve dhe rrëmetit. FLM për merakun’, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese