Tha se ishte i martuar dhe e kishte mik, Fjolla Morina pranon lidhjen me biznesmenin: Dashuria fiton mbi gjithcka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:45 21-10-2020 Tha se ishte i martuar dhe e kishte mik, Fjolla Morina pranon lidhjen me biznesmenin: Dashuria fiton mbi gjithcka

Këngëtarja Fjolla Morina është bërë diskutim pas ngjarjes, ku u arrestua pasi tentoi të futej në Shqipëri me dy armë.

Ajo u arrestua së bashku me shoferin Fitim Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla.

Tre ditë më parë Fjolla mori një propozim për martesë, ku dhe tha ‘PO’ duke i dhënë fund kështu beqarisë.

Mirëpo teksa këngëtarja postonte në rrjetet sociale foto nga propozimi dhe unaza me diamant, por e mbajti të fshehtë partnerinë.
Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet biznesmeni Fisnik Syla, dhe ku krahas postimit ka bërë edhe një dedikim romantik duke thënë se dashuria fiton mbi gjithçka.

“Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin.Te dua.” Shkruan ajo krahas postimit.

Kujtojmqë që kohë më parë u tha se këngëtarja ishte në lidhje me biznesmenin por ajo e refuzoi duke thënë se janë miq dhe se më këto fjalë po shkatërronin familje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arbana solli në jetë Diellin, kjo është dhurata e parë e Xhemi Shehut për vogëlushin
»
Article Logic
Execution time: 0.012969970703125
array(1) { ["section"]=> string(118) "tha-se-ishte-i-martuar-dhe-e-kishte-mik-fjolla-morina-pranon-lidhjen-me-biznesmenin-dashuria-fiton-mbi-gjithcka-224537" }