Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
spot_img

Tha poezinë e Fan Nolit, por me emrin e Migjenit, Kryemadhi kap menjëherë lapsusin në Vlorë dhe del VIDEO me Luan Ramën: S’merrem më!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ditën e sotme ka zhvilluar fushatën elektorale në Vlorë.

Teksa ka mbajtur fjalën e saj para qytetarëve Kryemadhi ka recituar disa vargje nga vjersha e Fan Nolit, “Anës lumenjëve”, por e ka ngatërruar duke thënë se është vjersha e Migjenit.

Mirëpo Kryemadhi e ka kuptuar menjëherë gabimin dhe për ta “ndrequr”, ka dalë në një video me Luan Ramën, ku thotë “Luan nuk merrem më me poezi, se edhe sot në Vlorë që doja të recitoja Fan Nolin e ngatarrova me Migjenin, kshu që po ti le ty poezitë”.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit