Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Teuta Selimi dhe Etnon “Pa ndjenja”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas suksesit të këngës me nota patriotike “Shqip Dance” me Lyrical Son, Etnon vijnë sërisht me një bashkëpunim të ri.  “Pa ndjenja” titullohet balada e realizuar në bashkëpunim me Teuta Selimin, e cila ka marrë mbi 87.000 klikime pa kaluar ende 24 orë.

Producenti Genc Prelvukaj ka realizuar tekstin dhe muzikën e këngës, kurse Festim Fanaj ka shoqëruar me violinë, një risi kjo në këngët e grupit. 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img