Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Tetë ditë pas zgjedhjeve, shefja e e misionit të OSBE-ODIHR shkon në selinë e PD, takim me Bashën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha po zhvillon një takim me shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek.

Bëhet me dije se takimi po zhvillohet tek selia Blu dhe se në fokus të bisedës janë zgjedhje që u mbajtën më 25 prill.

Pjesë e takimit janë edhe përfaqësues të tjerë të PD si Ivi Kaso apo Oerd Bylykbashi.

Kujtojmë që ky takim vjen tetë ditë pas zgjedhjeve të 25 prillit. PS fitoi në këto zgjedhje mandatin e tretë, ndërsa PD akuzon se ka pasur krim zgjedhor dhe nuk e kanë pranuar rezultatin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img