Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Testi serologjik në rrjetin laboratorik ALNET

spot_img

Lajme të ngjashëm

Testi serologjik kushton 3200 lekë në çdo degë ALNET

ALNET vjen me një çmim preferencial për testin serologjik për COVID-19, ne përdorim metodën Roche, metodën më të saktë dhe bashkëkohore.

Testimi serologjik mat nivelin e antikorpeve-anti-Sars-Cov 2, që prodhohen nga sistemi imunitar (limfocitet  pas ditës së 12-13 të futjes së virusit në organizëm. Testimi serologjik përcakton gjendjen imunitare të organizmit pas kalimit të fazës akute të Covid-19 .

Testi kryhet nëpërmjet një analizë gjaku dhe nuk ka nevojë për asnjë parapërgatitje.

Rezultatet e testit serologjik dalin për 4 orë.

Gjithashtu shërbimi i marrjes së gjakut për testit serologjik mund të bëhet edhe në shtëpi, për qytetin e Tiranës, duke telefonuar në numrin 04 222 5640.

Testi mund të kryhet në:

• Lab.Center Pazari i ri – TEL: 355 68 40 22 246
• Lab.Center 21-dhjetori – TEL 355 68 20 81 293
• Laboratori Qendror – TEL: 068 200 1904
• Lab.Center Fier – TEL 355 68 40 92 693
• Lab.Center Vlorë – TEL 355 68 40 69 599
• Lab.Center Shkodër – TEL ‎355 68 40 69 681
• Lab.Center Durrës – TEL 355 68 90 25 844
• Lab.Center Lushnje – TEL 355 68 40 92 694
• Lab.Center Elbasan – TEL 355 68 40 22 276
• AMC Kamëz – TEL 355 47 222 999
• AMC Fier – TEL 355 (0) 34 232 123
• AMC Gjirokastër – TEL 355 68 60 00 068

ALNET, rrjeti më i madh laboratorik në vend me 22 pika në të gjithë Shqipërinë dhe në Kosovë.

Për më shumë informacion kontaktoni në 04 222 5640.

ALNET – Garancia e një emri të madh!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img