Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

“Tersi” Rama në “Loro Boriçi”, zbulohet kush tjetër do jetë sot në tribunën VIP

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë me zor po e presim sfidën Shqipëri-Itali që  do të nisë në orën 20:45 në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër.

Në stadium është konfirmuar prezenca e kryeministrit Edi Rama i cili nga kundërshtarët e politikës është cilësuar si “tersi i kombëtares”.

Në tribunën VIP do jetë edhe kreu i shtetit Ilir Meta, Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, kreu i FSHF Agron Duka si dhe personazhe të tjerë nga bota e politikës, medias e showbiz.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img