Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Terrorizuan qytetin dhe alarmuan policinë, arrestohen TRE shqiptarë në Greqi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre shtetas shqiptarë janë arrestuar në veri të Greqisë pas një operacioni te madh nga policia helene që nisi mbrëmjen e djeshme.

albsig

spring

Tre shqiptarët, 23,27 dhe 58 vjeç vodhën makinën e një shtetasi grek 79-vjeçar në Kastoria dhe u nisën drejt kufirit me Shqipërinë. Policia greke u vu në ndjekie të tyre dhe arriti ti arrestojë, ndërsa makina iu kthye pronarit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img