Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Terrorizoi lagjen në Elbasan kur qëlloi me kallashnikov, policia gjen armën e 45-vjeçarit: E kishte hedhur tek…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e8c636dcdae02d00d23c8e9be2b22003

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me grupin hetimor ka gjetur dhe ka sekuestruar armën e zjarrit e cila u përdor nga 45-vjeçari Arjan Ruvina.

Ky i fundit pas një konflikti me disa familjarë ka qëlluar në ajër duke trembur gjithë lagjen.

Duke qenë se ngjarja bëri bujë, i trembur dhe për t’i shpëtuar policisë në mënyrë të dëshpëruar, 45-vjeçari e ka hedhur armën kallashnikov tek fqinji i tij. Policia pasi e ka arrestuar ka bërë të mundur gjetjen dhe sekuestrimin e saj.

1565774393_kallash-600x360.jpg

“Në vijim të infromacionit paraprak,  pas kontrollit tē  imtësishëm të territorit të bërë nga shêrbimet e policisë  ne zonen ku ishte bere telefonata, si dhe pas infromacioneve te marra ne rruge operative , policia ka bere te mundur identifikimin dhe shoqerimin e  autorit te dyshuar qe ka qelluar me arme zjarri ne ajer pas nje konflikti familjar , 45 vjecari  Arjan Rovina eshte shoqeruar ne Polici per veprime te metejshme si dhe ështē sekuestruar edhe arma e zjarrit kallashnikov”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img