Terror në plazhin e njohur, raportohet për të paktën 6 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 22:22 31-05-2019 Terror në plazhin e njohur, raportohet për të paktën 6 të vdekur Foto ilustruese

Policia ka raportuar për disa të shtëna armësh në një ndërtesë bashkiake në qytetin e Virxhinias, në plazhet e njohura të Virxhinias.

Është raportuar për viktima me armë zjarri, ku të paktën mësohet se ka 6 të vdekur, por kjo nuk është konfirmuar zyrtarisht.

I dyshuari për të shtënat me armë zjarri është arrestuar dhe raportohet se është në paraburgim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armët bërthamore në zotërim të Iranit, Sekretari amerikan Pompeo takon Merkel
Sulm me armë, 11 të vdekur dhe 6 të plagosur, policia ekzekuton autorin »
Article Logic
Execution time: 0.011423110961914
array(1) { ["section"]=> string(70) "terror-ne-plazhin-e-njohur-raportohet-per-te-pakten-6-te-vdekur-166478" }