Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Tërmeti i fuqishëm tronditi qytetin e Lezhës, qytetarët e alarmuar dalin në mes të rrugës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar në qytetin e Lezhës duke shkaktuar frikë dhe panic tek qytetarët.

Sipas të dhënave nga IGJEUM tërmeti ishte me madhësi 4.5 i shkallës Rihter, duke bërë që këto lëkundje të ndjeheshin edhe në qytetin e Shkodrës dhe në kreqytet.

Banorët e qytetit të Lezhës menjëherë kanë dalë në rrugë nga frika për goditjet e rradhës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img