Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Tërmeti i fuqishëm tmerron gazetarët në studion e lajmeve (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tërmeti i fuqishëm i djeshëm me magnitudë 7.1 ballë në Kaliforni, ka tmerruar ndër të tjera edhe gazetarët e televizionit të njohur amerikan CBS, të cilët po transmetonin lajmet live.

Kamerat e televizionit kanë kapur live tronditjet e para nga tërmeti i fuqishëm ndërkohë që në studio spikerat e lajmeve ishin duke transmetuar live dhe u tmerruan.

Tërmeti i fundit në Kaliforni është cilësuar si më i fuqishmi që prej vitit 1994. Ky tërmet shkaktoi edhe të  plagosur dhe shumë dëme materiale. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img