Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Tërmeti i fortë trondit Lezhën, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë dhe Shkodër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak minuta më parë lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në vendin tonë.

Sipas EMSC, tërmeti ishte me magnitudë 5.0 të shkallës Rihter ndërsa epiqendra ishte më qytetin e Lezhës.

Lëkundjet e forta të tërmetit janë ndjerë në qytetin e Shkodrës dhe në Tiranë, duke shkaktuar panik te qytetarët.

Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale.

860f693d cabb 45fc ab83 a6b2e47c2fa4 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img