Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Tërmet në Napoli, tmerrohen pushuesit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Toka dhe ndërtesat janë shkundur sot në mbrëmje në Napoli, duke ngjallur panik te banorët vendas dhe turistët e shumtë.

Nga tërmeti 3.6 ballë i shkallës rihter me epiqendër rreth 32 kilometra nga qyteti i Napolit, pranë vullkanit Ischia, raportohet për disa persona të plagosur dhe ndërtesa të shembura.

Më shumë


spot_img
spot_img