Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Tërmet i fortë në SARANDË, panik te banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f3846c3c53ec1f432bd402c3dd5e4210

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak çaste më parë në qytetin e Sarandës.

Banorët kanë ndjerë lëkundjet rreth orës 13:50, ndërsa nuk ka raportime për dëme. Është ende e paqartë epiqendra dhe magnituda e tërmetit.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img