Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Tërmet 3.8 ballë në Fushë-Krujë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

600d309dea27a97831b5466336c3a85c

Një tërmet i magnitudës 3.8 rihter është regjistruar rreth 30 mesnatës në Fushë-Krujë.

Tërmeti me epiqendër rreth 3 kilometra nga Fushë-Kruja dhe 21 kilometra nga Tirana është regjistruar në orën 00:03.

Kujtojmë se para mesnate, një lajm i rremë për një tërmet të madh u përhap në disa media, duke shkaktuar panik të madh te qytetarët në Tiranë.

Policia shoqëroi dy gazetarë lidhur me lajmin e rremë.

adfwerg4g4g.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img