Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Tërhiqet nga gara kandidati për deputet, i bashkohet papritmas Ramës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është tërhequr nga gara kandidati për deputet Astrit Kuçi i Frymës së Re Demokratike në Pukë.

Mësohet se Astrit Kuçi është tërhequr nga gara, duke braktisur Bamir Topin për t’iu bashkur Partisë Socialiste. Kuçi ka qenë i dyti në renditjen e kandidatëve të Qarkut Shkodër, njëkohësisht dhe kryetari i FRD Pukë.

Kujtojmë që Shkodra është një qark shumë i nxehtë për shkak se përballë njëri-tjetrin janë kandidatë të fortë si Tom Doshi nga PSD, Argon Çela nga LSI, Ditmir Bushati nga PS (të njohur nga shkodranët pë mbështetjen), ndërsa nga PD është profesori Romeo Gurakuqi.  /Newsbomb.al/ 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img