Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Tërheqja nga Kavaja, zbuloni “gafën” e kandidatit të PS-së që nuk u vu re nga askush

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tërheqja e kandidatit të Partisë Socialiste, Klodjan Shehi nga zgjedhjet e Kavajës është bërë e ditur nga kryeministri Edi Rama në një konferencë për mediat por një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe vetë kandidati më vonë.

Gjatë aktivitetit të PS-së Klodjan Shehi ka thënë se edhe pse është tërhequr nga zgjedhjet ende vazhdon të jetë në krye të Kavajës, ndërsa në fund e ka mbyllur me një gafë.

Shehi në vend që të thotë “festë”, nga goja e tij ka dalë fjala “vezë”. “S’më mbetet gjë tjetër vetëm t’ju them ta kaloni bukur dhe kjo vezë do vazhdojë gjatë”,  tha ai.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img