Tërheq makinën me flokë por nuk ndjen dhimbje

Publikuar tek: bota, më 09:12 22-03-2015 Tërheq makinën me flokë por nuk ndjen dhimbje

Ikram Salhi është vajza e konsideruar më e talentuara në një program televiziv marokien pasi ajo ka arritur të tërheq vetëm me anë të flokëvë një makinë.

Salhi e tërhoqi makinën që peshonte një ton e gjysmë për dhjetra metra në një rrugë të drejtë. Në bishtalecin e saj ishte lidhur litari që terhiqte makinën por ajo është shprehur se nuk ndjen asnjë dhimbje.

Ikram Salihi ështe më origjinë nga Maroku,dhe titullin e fitoi ndaj një kundërshtari nga Gjermania.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm në Kaliforni, edhe një vit rezerva ujore
Saint Michell, ishulli që goditet nga baticat (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.010656118392944
array(1) { ["section"]=> string(50) "terheq-makinen-me-floke-por-nuk-ndjen-dhimbje-6599" }