Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Tërësisht nudo në Meksikë, Demi Rose publikon fotot e nxehtë dhe “tërbon” rrjetin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Demi Rose njihet për fotot e saj të “çmendura” në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë ‘hot’.

Modelja e famshme e cila numëron më shumë se 16 milionë fansa në Instagram, ka pozuar komplet nudo pranë pishinës.

Ajo shihet në këmbë teksa pozon krejtësisht e zhveshur duke ekspozuar të pasmet bombastike. Kujtojmë që modelja ndodhet në Meksikë dhe fotot e nxehta prej saj nuk mungojnë këto kohë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img