Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Tërbohet nusja! Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4-vjeçare, arrestohet 33-vjeçarja në Korçë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar një 33-vjeçare në Korçë pasi ka rrahur vjehrrën, kunatin dhe vajzën e vogël 4-vjeçe.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 13 në  Korçë.

Mësohet se e reja, për arsye ende të paqarta ka rrahur vjehrrën me iniciale M. A., 63 vjeçe, kunatin  E. A., 37 vjeç, dhe vajzën e saj të mitur 4-vjeçare.

Gjithashtu ka dëmtuar orendi dhe sende të tjera shtëpiake.

“Materialet në ngarkim të saj i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprat penale “Dhuna në familje”, “Keqtrajtimi i të miturit” dhe “Shkatërrimi i pronës'”, njofton Policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img