“Tepelenës ç’i panë sytë”, e bëri Tërmet Peçi i batutës “publiçitare” (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:18 08-04-2017 “Tepelenës ç’i panë sytë”, e bëri Tërmet Peçi i batutës “publiçitare” (FOTOT)

Kryebashkiaku i Tepelenës, Tërmet Peçi i mbajtur mend fillimisht nga të gjithë për batutën e famshme, ku foli për “fitore publiçitare” gjatë fushatës elektorale duket se i ka kushtuar më shumë rëndësi punës dhe investimeve për qytetin.

Pavarësisht batutave dhe faktit se shumë njerëz u morën me lapsuset gjatë fjalimeve, puna e tij si kryebashkiak është e dukshme.

Mjafton të shikojmë këto foto për të kuptuar se sa shumë ka ndryshuar qyteti i Tepelenës gjatë viteve të fundit, nën drejtimin e Peçit.  

 

17806972_10155892741778765_62471220_n.jpg

 

17841582_10155892739898765_1074495593_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me 12 thasë drogë në makinë, policia e Tiranës arreston 4 të rinjë (EMRAT)
Tatuazhi identifikon peshkatarët e zhdukur italianë që nxorri bregdeti shqiptar, zbulohet shkaku i vdekjes »
Article Logic
Execution time: 0.011902093887329
array(1) { ["section"]=> string(76) "tepelenes-c-i-pane-syte-e-beri-termet-peci-i-batutes-publicitare-fotot-74498" }