Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Tepelenë, makina bie në humnerë, gjen vdekjen një person

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditetn e sotme në Memaliaj, Tepelenë në aksin rrugor Lutfinjë-Izbor .

Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në një humnerë nga 50 metra lartësi, si pasojë një përson ka gjetur vdekjen. Viktima është Klodian Sinomati, 27 vjeç dhe në makinë ishte me nënën dhe një familjare. Bëhet me dije se menjëherë është njoftuar ambulanca e cila nuk ka mbërritur në kohë në vendngjarje, por dy të plagosurat janë jashtë rrezikut për jetën. Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img