Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Teoria e “frikshme” e konspiracionit, Rapunzel qëndroi në karantinë në ishullin…Corona!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a599a24d76e6c7e63071f332bb24e24e

Teoritë për koronavirusin janë nga më të çuditshmet, por këtë herë nuk kanë lënë pa prekur as filmat e animuar.

Bëhet fjalë për filmin e Disney, “Tangled”. Ata të cilët e kanë rishikuar pas pandemisë, kanë vënë re diçka të pazakontë.

Gjatë javës, pyetja “Si quhet mbretëria në Tangled?” ka qenë pyetja më e kërkuar në Google.

Ajo që zbuluan ishte se Rapunzel lindi dhe u mbajt e izoluar nga nëna e saj Grothel, në një ishull që quhej “Corona”.

Por disa e kanë marrë me pozitivitet këtë “parashikim”, duke menduar se në fund të izolimit, ashtu si edhe princeshën, i pret dashuria e vërtetë.

gdgfrerh4hhhf.jpg

dfvgbeggfthgf.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img