Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.6kmh
75 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
23 °
Hën
21 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Teoria e EVOLUCIONIT” sipas Edi Ogës: Nga Soreca, te Çim Peka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Edi Oga njihet për shkrimet e tij thumbuese dhe sarkastike, teksa shpeshherë publikon dhe fotomontazhe të personazheve të njohur politikë.

Këtë herë ai ka sjellë “Teorinë e Evolucionit” sipas tij, e cila fillon me ambasadorin e BE Luigi Soreca, vazhdon me ministrin e Drejtësisë Ulsi Manja dhe përfundon me gazetariun Çim Peka.

“EVOLUTION, Nga Soreca, tek Çim Peka”, shkruan Edi Oga, teksa kujtojmë se më herët edhe gazetari Ylli Dylgjeri ka postuar foto për ngjashmërinë mes Sorecës dhe Manjas.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img