Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

‘Teori konspirative për grupe e klane në PS’, revoltohet Pjerin Ndreu

spot_img

Lajme të ngjashëm

406e317aebfebda8a7141f1783f9a55e

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka shkruar mjaft i revoltuar në profilin e tij, përsa i përket atyre që i ka quajtur fantazi të shfrenuara për klane e grupe brenda PS.

Ndreu shkruan se teoritë konspirative janë bërë bajate pasi ata që e lëshojnë fantazinë me krijimin e tyre, më pas i besojnë vet duke bërë be e rrëfe se ashtu është.

‘Keto teorite konspirative per grupe e klane ne PS sipas fantazive te shfrenuara te portaleve apo deshirave te pashpresa te opozitareve jane bere me se bajate. Dhe e di si e leshojne fantazine dhe e besojne vete genjeshtren duke bere be e rrefe se keshtu eshte !

Boll me kete teater qesharak se ne PS ska asnje klan e grup pervecse ate qe quhet, Partia Socialiste !

Gjeni nje alibi tjeter se kete skeni gje ne vije’, ka shkruar deputeti i PS, Pjerin Ndreu.

 

Më shumë

spot_img