Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Tentuan të vjedhin kasafortën e hotelit, dështon plani i dy të rinjve në Dhërmi, arrestohet njëri prej tyre (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Himarës ka vënë në pranga 23-vjeçarin Mateo Ramo, banues në Vlorë, pasi tentoi të vidhte kasafortën e një hoteli në Dhërmi, në pronësi të shtetasit K.M.

Pas një telefonate në komisariatin e policisë së Himarës nga administratorja e hotelit, policia shkoi në vendngjarje duke kapur në flagrancë autorin e ngjarjes.

Nga verifikimi paraprak rezulton se ishin dy autorë që tentuan të grabisnin kasafortën por njëri nga autorët është larguar menjëherë dhe nuk është identifikuar ende.

Po punohet për kapjen dhe identifikimin e autorit tjetër bashkëpunues. 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img