Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Tentuan të trafikojnë 30 kg kanabis, arrestohen 4 persona në Malësinë e Madhe , sekuestrohet një armë zjarri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Katër persona janë arrestuar ditën e sotme në Fushë Grudë të Malësisë së Madhe, pasi janë kapur në flagrancë me 30 kg kanabis.

Gjithashtu policia ka arrestuar edhe një armë zjarri, të cilën të arrestuarit e mbanin për të mbrojtur lëndën narkotike.

Të arrestuarit po tentonin te trafikonin lëndën narkotike, në momentin kur janë zbuluar dhe arrestuar nga policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img