Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Tentuan ta përdhunonin, flet 13 vjeçarja: Më rrëmbyen me forcë, më lidhën, i njoha…

spot_img

Lajme të ngjashëm

13-vjeçarja e cila u tentua të përdhunohej nga tre të rinj, ka folur sot për herë të parë.

Ajo ka deklaruar në polici se gjatë kohës që ishte duke shkuar tek shtëpia e xhaxhait, tre persona e sulmuan sapo doli në oborr.

“Do ikja te xhaxhai, sapo dola në oborr më sulmuan 3 persona”- thotë ajo. E mitura tregon më tej se “Ata të tre më morën me forcë dhe më cuan në një godinë të pabanuar. Aty më lidhën me forcë “.  Gjatë deklaratës së saj, 13 vjeçarja është shprehur se e ka njohur Jorges Dostin dhe Marjus Çalamenin.

Kujtojmë që disa ditë më parë tre djem të rinj tentuan të përdhunonin 13 vjeçaren nga Fieri. Bëhet fjalë për shtetasit: Redion Tereziu, 22 vjeç, Jorges Dosti, 24 vjeç dhe Marjus Çalameni, 24 vjeç. Ndërkohë që tre të rinjtë janë lënë një ditë më parë në arrest me burg nga Gjykata e Fierit për rrëmbimin dhe tentativën e përdhunimit të miturës.

 

Më shumë

spot_img