Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Tenton t’i japë fund jetës, vetëhelmohet me ilaçe gruaja në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçare në Durrës ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar me medikamente mjekësore, raporton newsbomb.al.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e saj ku L, N., 48 vjeçe është vetëhelmuar dhe ndodhet në spital në Tiranë.

Ende nuk dihen shkaqet që e kanë detyruar 48-vjeçaren të marrë këtë vendim.

“Më datë 11.11.2018, në banesë, dyshohet se është vetëhelmuar me medikamente mjekësore dhe ndodhet në spital në Tiranë, shtetasja L. N., vjeçe 48, banuese në Durrës. Neni 99 i Kodit Penal”, njofton policia.

Më shumë

spot_img