Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Tentojnë të arratisen me çarçaf dy të burgosur nga 313-ta

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të burgosur që mbaheshin brenda Burgut 313 kanë tentuar të arratisen nga institucioni.

Burime për Faxnews bëjnë me dije se ata ishin në ambientet e ajrosjes kur kanë tentuar të arratisen me çarçaf. Nuk dihet ende identiteti i tyre apo veprat penale që kanë kryer.

Mirëpo aventura e tyre nuk shkoi siç duhet pasi janë pikasur dhe janë ndaluar nga policia e burgut.

Nga burime jozyrtare bëhet me dije se ka pasur dhe një përplasje fizike mes dy të burgosurve dhe gardianëve, por janë neutralizuar dhe janë dërguar sërish në qeli.

Autoritetet e burgut janë kontaktuar nga media, por nuk kanë marrë asnjë përgjigje për rastin në fjalë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img