Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Tentoi vetëvrasje duke u lyer me benzinë gjatë faljes së Fiter Bajramit, 40-vjeçari rezulton me probleme mendore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një incident u shënua mëngjesin e sotëm ku besimtarët myslimanë po falnin Fitër Bajramin, ku një person u lye me benzin dhe tentoi të vrasë veten.

Bëhet me dije se personi që tentoi të vrasë veten është një 40-vjeçar me probleme mendore. Mësohet se Besim Grosha 40-vjeç, është i pajisur me kartele mjekësore nga spitali Nr.5.

Pas arrestimit ai i është dorëzuar spitalit për trajtim mjekësor. Grosha është banues në Tiranë, në zonën e Freskut.

Më shumë

spot_img
spot_img