Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Tentoi t’i ikte policisë, mbytet shqiptari në një lumë në Zvicër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Zvicër.

Një 28-vjeçar nga Kosova është mbytur në lumin Ticino, teksa po përpiqej që t’i ikte policisë.

Sipas raportimit të medieve të huaja, i riu ishte në ndjekje nga policia, pasi akuzohej se grabiti një apartament në Bellinzonese.

Ndërsa ikte nga policia, ai u hodh në lum dhe u mbyt. Trupi u gjet rreth orës 10 të mëngjesit në nivelin e Ponte Rossa në rrethin Galbisio.

Më shumë
spot_img
spot_img