Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Tentoi të vriste pronarin e hotelit, zbardhet dëshmia e reperit: U mërzita që më kërkuan kartën e indetitetit, më njihnin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zbardhur dëshmia e Ervin Selitës, reperit të njohur me emrin e artit Vinz, i cili u arrestua nga policia e Tiranës pas një konflikti me armë ku tentoi të vriste pronarin e një hoteli.

30-vjeçari së bashku me partneren e tij kanë thënë se ata ishin klient të rregullt në hotel prandaj dhe ishin mërzitur që i kishin kërkuar kartën e indetetit.

Reperi ka shtuar se në momentin që ndodhi ngjarja ka qenë i dehur.

“Jetoj afër hotelit dhe i njoh mire se jam klient i rregullt. Fakti që me kërkuan kartë identiteti më mërziti se ata me njihnin. Isha i dehur kur ndodhi ngjarja”, ka thënë 30-vjeçari.

Më shumë




spot_img








spot_img