Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Tentoi të votonte familjarisht në Korçë, vëzhguesi i PD-së pikas qytetarin dhe konfrontohet fizikisht

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tjetër incident ka ndodhur në qytetin e Korçës, në qendrën e votimit të fshatit Vashtmi.

Sipas informacioneve për mediat, një zgjedhës ka dashur që të votojë familjarisht. Ai është pikasur nga vëzhguesi i Partisë Demokratike, i cili ka tentuar që ta pengojë.

Gjatë këtij momenti ka pasur edhe një konfrontim fizik mes tyre. Më pas votuesi është larguar duke marrë edhe fletën e votimit me vete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img