Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Tentoi të vidhte makinën, kapet mat hajduti në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arrestohet një person për vjedhjen e një makine në Elbasan.

albsig

spring

Mësohet se është vënë në pranga 61-vjeçari me iniciale J.K. Nga informacionet paraprake raportohet se një fqinj ka parë 61-vjeçarin duke hapur makinën me forcë dhe ka njoftuar policinë, e cila është vënë menjëherë në ndjekje të tij.

Punonjësit e policisë kanë kapur hajdutin vetënm disa metra larg vendit të ngjarjes, ndërsa me vete iu gjet edhe një thikë.

Sakaq, materialet u referuan në Gjykatën e Elbasanit për veprat penale “Vjedhja” e mbetur në tentativë dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img