Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Tentoi të vidhte dyqanin, arrestohet shqiptari në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar, pasi tentoi të vidhte një dyqan.

albsig

23-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, hyri brenda një dyqani dhe goditi pronarin 61-vjeçar teksa përpiqej t’i merrte xhiron e ditës që kapnin shifrën 4,500 euro.

Pronari i dyqanit iu kundërpërgjigj me grushta dhe për këtë arsye shqiptari u largua pa mundur të marrë para.

Pas kësaj, 61-vjeçari grek u transportua drejt spitalit, ku mori edhe ndihmën e parë mjekësore, ndërsa i riu u identifikua nga kamerat dhe u arrestua.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img